»  בחירת הגברה
»  מגברים משולבים
»  קדם מגברים
» מגברי הספק
»  מגברי קולנוע ביתי
»  מגברי מנורות של Rogue
»  Trilogy מגברים היברידיים
»  Line Magnetic מגברים
»  Advance Acoustic מגברים
»  Avm הגברה מתקדמת
»  darTZeel הגברת High End
»  מגברי מיני וציוד נוסף
»  מגברי סטריאו זעירים
» BRIGHT STAR AUDIO
» GRAND PRIX AUDIO
» ISOL 8
» ROOMTUNE PRODUCTS
» PS AUDIO
» TACT AUDIO RCS
» POLYCRYSTAL
» CAMBRE PRODUCTS
» SHAKTI INNOVATIONS
» XINDAK MAINS FILTERS
» BRIGHT STAR ISONODES
» ACOUSTIC REVIVE
» EAT: EURO AUDIO TEAM
» SOLIDSTEEL
» רמקולים, סטריאו ורמקולים
» באס ברמקולים
» רמקולים מדפיים
» רמקולים - מוניטורים
» רמקולים רצפתיים
» רמקולים של HANSEN
» קולנוע ביתי-סנטרים
» קולנוע ביתי-אחוריים
» סאבוופרים
» סאטליטים
» בחירת המקור - SOURCE
» נגני AUDIO ANALOGUE
» נגני CARY AUDIO
» CARY DVD6 PLAYER
» נגני XINDAK
» נגני EAR
» נגני ADVANCE ACOUSTIC
» נגני AUDIO BLOCK
» PROJECT איכותי וקומפקטי
» ממירים דיגיטליים
» הממירים של HRT
» פטיפונים - מבוא
» פטיפונים של PROJECT
» פטיפונים של NOTTINGHAM
» פטיפונים של DA VINCI
» מגברי פונו PROJECT - EAR
» מגברי פונו של GRAHAM
» מגברי פונו של ASR
» ראשים, ראשי פטיפונים
» זרועות פטיפונים
» כבלים לפטיפון
» פטיפונים - ציוד עזר
» מכונות ניקוי תקליטים
» האוזניות של GRADO
» סדרת ה - GS
» סדרת ה - PRESTIGE
» סדרת ה - REFERENCE
» האוזניות של NUFORCE
» מגברי אוזניות
» מבוא לכבלים
» הכבלים של XLO
» סדרת XLO-VDO
» סדרת XLO-PRO
» סדרת XLO-ULTRA
» סדרת XLO-REFERENCE 2
» סדרת XLO-SIGNATURE 2
» סדרת XLO-UNLIMITED
» סדרת XLO-LIMITED
» כבלים של ULTRALINK
» כבלים של ABBEY ROAD
» כבלים של XINDAK
» כבלים של NEOTECH
» כבלים של JORMA
הצטרפו אלינו בפייסבוק
» רמקולים - יד שנייה
» מגברי סטריאו - יד שנייה
» נגני CD - יד שנייה
» פטיפונים - יד שנייה
» כבלים - יד שנייה

מגברי הספק

מגברי ההספק המופיעים בעמוד זה הם הפופולריים ביותר מבין דגמי החברות אותן אנו מייצגים ונמצאים, בדרך כלל, בתצוגה. נשמח לענות לכל שאלה אודות הדגמים הנוספים של החברות המיוצגות.

POWER MODULES: SOLOIST 5

חברת POWER MODULES הוקמה על ידי DAVID BELLES לאחר שתיכנן ויעץ בבניית מגברים למיטב היצרנים בארה"ב. החברה מציעה מגוון גדול של מגברים המצטיינים בצליל טבעי, מפורט ועם גוון טבעי במיוחד.

ה - SOLOIST 5 הוא מגבר הספק קטן מימדים, עם 60 וואט איכותיים השולטים בקלות על כל רמקול סביר. הצליל הוא חם וניטראלי, נעים ומדויק, שילוב שנשמע כהפכים, אבל משתלב מצוין במוצרים של DAVID BELLES.

2008 EDITORS CHOICE AWARD WINNER (THE ABSOLUTE SOUND - USA)

"The Soloist 5 amplifier is the musical sweetheart of the pair, maintaining a strong yet mellow sense of midrange refinement" (THE ABSOLUTE SOUND - USA)POWER MODULES: BELLES 150A

חברת POWER MODULES הוקמה על ידי DAVID BELLES לאחר שתיכנן ויעץ בבניית מגברים למיטב היצרנים בארה"ב. החברה מציעה מגוון גדול של מגברים המצטיינים בצליל טבעי, מפורט ועם גוון טבעי במיוחד.

ה - BELLES 150A הוא הגרסה האחרונה והמעודכנת של המגבר שהקנה ל - POWER MODULES את פרסומה כחברת HIGH END מובילה. הוא משלב "צבע" נכון של הכלים עם ניטראליות, פירוט ויכולות דינמיות גבוהות. הצליל הוא "חם" וניטראלי כאחד, שילוב נדיר המאפיין את מוצריו של DAVID BELLES . ה - BELLES 150A עובד בצורה מושלמת עם קדם המגבר המנורתי התואם, BELLES 22A וכן עם כל קדם מגבר טרנזיסטורי או מנורתי איכותי.

המכשיר היחידי שזכה לפרס REVIEWERS CHOICE של SOUNDSTAGE משני כתבים שונים.

"A state of total bliss …Top to bottom, the sound is exceptionally satisfying and well balanced … my highest recommendation .. a price and performance leader … Reviewers Choice." (SOUNDSTAGE, USA)

"Prior to spending time with these amps, I thought there would never be a product that would justify a Double Reviewers Choice nod from me. Well, here it is. The Belles 150A, extraordinary and possibly incomparable/" (SOUNDSTAGE, USA).AUDIO BLOCK A100

חברת AUDIO BLOCK מציעה איכות צליל ובניה ברמת "HIGH END" ובמחירים נמוכים במיוחד, שגם סטודנט חסכן יכול להרשות לעצמו.

V100 הוא מגבר הספק באיכות הגבוהה ביותר ומתחרה בקלות במוצרים העולים פי כמה וכמה ממנו. הוא זכה לתואר היוקרתי SPITZENCLASSE במגזין הגרמני HI FI TEST. המגבר מספק 150 וואט ל - 8 אום ושולט בקלות על רמקולים קשים להנעה.

בתמונה קדם המגבר P100 עם מגבר ההספק A100


ADVANCE ACOUSTIC MAA 402

מגבר הספק איכותי במחיר ללא תקדים מסדרת BLACK LINE של ADVNCE ACOUSTIC סדרת מוצרים זו תוכננה כדי להציע ערך בלתי רגיל למחיר, מעל ומעבר למקובל בתעשיה.

ההספק של ה – MAA 402 הוא 75 וואט לערוץ בשמונה אום, 135 וואט לערוץ בארבעה אום. איכות הצליל והבניה גבוהים, והקדם המגבר התואם MPP-202 מהווה שילוב אידיאלי.

ADVANCE ACOUSTIC ידועה בצרפת כחברה הנותנת ערך פנומנלי לכסף, התמחור שלנו בארץ עושה את מוצריה לאטרקטיביים אפילו עוד יותר ומעל לתחרות עם איכות, ביצועים וערך מדהימים לכסף.ADVANCE ACOUSTIC MAA 406

מגבר הספק סטריאו בהספק 150 וואט.
שולט בקלות על כל רמקול.

ל - MAA - 406 איכות בניה גבוהה, עם שנאי טורואידלי גדול במיוחד של VA 800 , טכנולוגיה הכוללת טרנזיסטורי FET ו - BI POLAR, נגדי METAL FILM מדויקים, קבלי פוליפרופילן גדולים במיוחד ויכולת להוציא זרם גבוה ולשלוט על כל רמקול. המשקל הכבד, 19 ק"ג ליחידה, מעיד על איכות בניה בלתי מתפשרת.

ADVANCE ACOUSTIC ידועה בצרפת כחברה הנותנת ערך פנומנלי לכסף, התמחור שלנו בארץ עושה את מוצריה לאטרקטיביים אפילו עוד יותר ומעל לתחרות עם איכות, ביצועים וערך מדהימים לכסף.ADVANCE ACOUSTIC MAA 705

מגבר הספק מונו בלוק,
200 וואט לערוץ.

ל - MAA - 705 איכות בניה גבוהה, עם שנאי טורואידלי גדול במיוחד של VA 800 , טכנולוגיה הכוללת טרנזיסטורי FET ו - BI POLAR, נגדי METAL FILM מדויקים, קבלי פוליפרופילן גדולים במיוחד ויכולת להוציא זרם גבוה ולשלוט על כל רמקול. המשקל הכבד, 19 ק"ג ליחידה, מעיד על איכות בניה בלתי מתפשרת.

ADVANCE ACOUSTIC ידועה בצרפת כחברה הנותנת ערך פנומנלי לכסף, התמחור שלנו בארץ עושה את מוצריה לאטרקטיביים אפילו עוד יותר ומעל לתחרות עם איכות, ביצועים וערך מדהימים לכסף.

ביצועים יוצאים מהכלל, שליטה ברמקולים קשים לדחיפה ומחיר סביר במיוחד.XINDAK XA8800MNU

זוג מונו בלוקים ( מגברי הספק מונו ) עם הספק של 160 וואט ב- CLASS A

ה- - XA8800MNU מתאפיינים בצליל חם ברור ומדויק, עם פירוט מצוין ויכולת שליטה מרשימה על כל רמקול. המגברים עובדים ב - CLASS A ב- 36 הוואטים הראשונים שלהם, ובשאר התחום ב - CLASS AB. בשיטה זו, מעל 99% מהאינפורמציה המוזיקלית מופקת מהמגברים ב- CLASS A ויכולת השליטה שלהם ברמקול נשמרת גם בהספקים גבוהים.

קונפיגורציית המונו בלוק מאפשרת הפרדה מושלמת בין הערוצים ללא השפעה הדדית הנובעת מהשראות ומאינטרקציות אלקטרומגנטיות אחרות. כמו כן, בשיטה זו ניתן למקם את ההגברה קרוב מאוד לרמקול, לחסוך באורך של כבלי רמקול יקרים, ולשפר ביצועים.

ה - XA 8800 מתומחרים בישראל במחיר ללא תקדים לאיכות בניה וצליל ברמה כה גבוהה.XINDAK XA 8550

מגבר הספק של 120 וואט ב - CLASS A .

ה- - XA8550 מתאפיין בצליל חם ומלא, עם פירוט מצוין ויכולת שליטה מרשימה על כל רמקול, תכונות הנובעות מעבודתו ב- ב - CLASS A ומאיכות הבניה המעולה שלו. המגבר עובד ב - CLASS A ב- 26 הוואטים הראשונים שלו, ובשאר התחום עובד ב - CLASS AB. בשיטה זו, מעל 99% מהאינפורמציה המוזיקלית מופקת מהמגבר ב- CLASS A ויכולת השליטה שלו ברמקול נשמרת גם בהספקים גבוהים.

ה - XA 8550 מתומחר בישראל במחיר ללא תקדים לאיכות בניה וצליל ברמה כה גבוהה.NUFORCE REFERENCE 8.5 V2

מגבר סטריאו הפותח את משפחת - מגברי ההספק שהפכו את את שוק מגברי האודיו על פניו. סוף כל סוף ניתן במחיר סביר לקבל הגברה המתחרה וברוב המקרים עדיפה, על מוצרים יקרים ובלתי ניתנים להשגה.

בנוסף לאיכות הצליל הגבוהה, למגברים אלה הספק גבוה של 160 וואט, יכולת לעבוד עם רמקולים קשים במיוחד, יציבות לאימפדנסים נמוכים, DAMPING FACTOR מדהים של 4000, תחום עבודה המגיע עד 50 ק"הץ, צימוד ישיר של מעגלי המוצא המונע הסחת פאזה ועוד. הגודל הפיזי שלהם מינימלי והם אינם מתחממים.

ניתן לשדרג בקלות ובעלות סבירה למגברים הגבוהים יותר בסדרה.

הטכנולוגיה שפותחה על ידי NUFORCE היא ייחודית, בלעדית ומוגנת בפטנטים בינלאומיים.NUFORCE REFERENCE 9

מגבר סטריאו ממשפחת - מגברי ההספק שהפכו את את שוק מגברי האודיו על פניו. סוף כל סוף ניתן במחיר סביר לקבל הגברה המתחרה וברוב המקרים עדיפה, על מוצרים יקרים ובלתי ניתנים להשגה. בנוסף לאיכות הצליל הגבוהה, למגברים אלה הספק גבוה של 160 וואט, יכולת לעבוד עם רמקולים קשים במיוחד, יציבות לאימפדנסים נמוכים, DAMPING FACTOR מדהים של 4000, תחום עבודה המגיע עד 50 ק"הץ, צימוד ישיר של מעגלי המוצא המונע הסחת פאזה ועוד. הגודל הפיזי שלהם מינימלי והם אינם מתחממים.

הטכנולוגיה שפותחה על ידי NUFORCE היא ייחודית, בלעדית ומוגנת בפטנטים בינלאומיים.

NUFORCE זוכה לביקורות יוצאות מהכלל בעיתונות המקצועית העולמית. ה - REFERENCE 9 הושוו במגזין היוקרתי THE ABSOLUTE SOUND למגברים העולים עשרות אלפי דולרים רבים ונחשבים כמובילים וכטובים ביותר בעולם. מסקנת הכתב:

" ה-REFERENCE 9 נבחר כ"מגבר השנה" של ABSOLUTE SOUND, זכה בתואר BLUE MOON של 6MOONS.COM, בתואר SELECT COMPONENT של ULTRA AUDIO ובשורה ארוכה של פרסים נוספים וציונים לשבח בכל העולם.

"Do you find it hard to swallow the idea that a 2610$ pair of monoblocks can compete on nearly equal footing with amplifiers many times their price? I did, but …….the Reference 9 are that good" The Absolute (Sound USA)

"Recommended Purchase...5 Star ***** awards in all categories". (Haute Fidelite FRANCE)

" Midband clarity is breath taking , as is speed." "A truly special power amplifier ….a brilliant audiophile buy." (Hi Fi World UK)

"...the NuForce 9.02 monoblocks are now the most deliciously musical solid-state amplifiers I've heard…..extremely good sound." (Feedback Online USA)

"... a true breakthrough product. Namely, they perform better than any other amplifiers I've tried in my system..." (StereoTimes.com USA)NUFORCE REFERENCE 9SE

מגבר סטריאו - גרסה משופרת, SPECIAL EDITION, של ה - NUFORCE REFERENCE 9 הידוע. גרסת ה - SPECIAL EDITION כוללת ספק כח משופר, הכולל כמות גדולה של קבלים וכן רכיבים משודרגים רבים. התוצאה של שינויים אלה היא שיפור הביצועים של ה - REFERENCE 9 לדרגה גבוהה עוד יותר, במיוחד בתדירויות הגבוהות ובתחום הדינמי.

כמו בכל המוצרים של NUFORCE, ניתן לשדרג בין הדגמים ללא הפסד כספי.

" Midband clarity is breath taking , as is speed."
"A truly special power amplifier ….a brilliant audiophile buy." (Hi Fi World UK)CARY CAA - 1

מגבר הספק FULLY BALANCED מסידרת CARY CONCEPT SERIES. למגבר הספק של 125 וואט לערוץ ב - 8 אום ו - 250 וואט לערוץ ב - 4 אום. המגבר עובד בטופולוגיית CLASS D, ושולט באופן מושלם בכל רמקול. הוא יעיל מאוד וכמעט אינו מתחמם.

ה - CAA-1 זכה במקום הראשון בתחרות בין ששה מגברים דיגיטליים מובילים שבוצעה במגזין STEREO MOJO וכולל ספקי כח מיוצבים וגדולים במיוחד.

סידרת ה - CONCEPT משתמשת בטכנולוגיות שפותחו עבור סדרות ה - CLASIC וסדרת ה - DESIGNER של חברת CARY, מכשירי סידרה זו מתאפיינים באיכות צליל יוצאת מהכלל, האיכות המוכרת של חברת CARY AUDIO. הצליל הוא מפורט וחי מאוד, ויחד עם זאת מוזיקלי, חם ו - SMOOTH. כדי לקבל מוצרים באיכות דומה, היה עד היום צורך לשלם הרבה, הרבה יותר. איכות הבניה, העיצוב והגימור גם הם ברמה גבוהה ביותר.

מעבר לאיכות הצליל הגבוהה, מוצרי ה - CONCEPT SERIES מציעים נוחות בתפעול, עיצוב מרשים ושילוב קל במערכות MULTI ROOM ובית חכם. מכשירים בסדרה זו כוללים כניסת RS232, כניסת IR, TRIGER, שליטה על עוצמת ההארה של התצוגה ופרמטרים נוספים, והופכים את השילוב של מוצרים אלה במערכת הביתית ובבית החכם לפשוט ונוח.CARY - V12

מגבר הספק מנורתי בתכנון יחודי המורכב למעשה מארבעה מגברי SINGLE ENDED CLASS A. מאפשר 100 וואט באולטרא לינאר (למצבים בהם דרוש יותר כח), 50 וואט בטריוד (למצבים ומוזיקה בהם דרושים יותר עידון וטבעיות), וניתן לעבור בקלות בין מצבים אלה על ידי מתג חיצוני.

ה - V12 עובד ללא בעיה עם סוגי מנורות רבים - 6550, EL34, KT-90, KT-88 ועוד, לפי הטעם האישי של המשתמש.
ה - V12 בנוי בצורה יוצאת מהכלל - חיווט ידני POINT - TO - POINT (ללא מעגל מודפס), רכיבים מעולים, טרנספורמרים גדולים באיכות הגבוהה ביותר(עם יציקת שעווה לשיכוך ויברציות), ZERO FEEDBACK ועוד. עיצוב מרשים בגימור JAGUAR RED .

"Wonderfully rich, full and deep, with enourmouse sound stage. Fabulouse midrange, with an airy soundstage", "Real nuance grabber, and the speakers completely disappers", "CLASS A" (STEREOPHILE, USA)CARY - CAD 805C

אחד המגברים הידועים והמהוללים ביותר בתולדות תעשיית מגברי האודיו, עכשיו בגירסתו האחרונה והחדשה ביותר. המגבר שגרם לציבור להבין שמגבר העובד בטופולוגיית Single Ended יכול להשמע מדהים, וגרם להפיכת סוג הגברה זה למוביל בין מגברי המנורות.

ל - CAD-805 איכות בניה מדהימה: חיווט ידני POINT - TO - POINT, קבלי שמן, טרנספורמרים OVERSIZED, שליטה על מידת הפידבק ויכולת לעבוד ב - ZERO FEEDBACK, מנורות מתח גבוה, מעגל יחודי עם מנורות 300B העובדות כ - DRIVER TUBES, INTERSTAGE TRANSFORMER, ועוד.

"Exquisite low level detail", "The perfect timing of of the attack and decay of each note", "The magic of music is there", "The truth of timbre and the beauty of music", "Pristine sound with a purer harmonic presentation", "The space champ!" "CLASS A" (STEREOPHILE, USA)

"The Cary 805 is so natural sounding amplifier that it scares me", "Gorgeus midband", "Three dimensionality", "Seamless", "None .. had the midband transparency of the 805" (HI FI NEWS, UK)

"I`d be willing to forego food and beverage for these amplifiers…", "Will bring joy into the audiophile existence" (THE ABSOLUTE SOUND, USA)EAR - 890

מגבר הספק מנורתי של 70 וואט ויכולת הספקת זרם היכולה להפעיל גם רמקולים קשים לדחיפה. מתנהג כמגבר טרנזיסטורי מבחינת אמינות, שליטה ברמקול, באס ודינמיות - אבל עם הטבעיות, תמונת הסטראו והמיקרו דינמיקה של מגברי המנורות המובילים.

"Most sonically faultless and musically satisfying", "CLASS A" (STEREOPHILE, USA)CRIMSON - CS620D

מגבר טרנזיסטורי של 2X50 וואט. צליל טבעי, מפורט ומהיר, ללא המתכתיות האופיינית לרוב המגברים הטרנזיסטוריים. המימדים הקטנים של ה - CS620D תורמים הן לחסכון בעלויות, הן ליצירת מסלול סיגנל קצר במיוחד והן למינימיזציה של השפעת ויברציות ואפקטים מיקרופוניים על הצליל.

ה - CS620D מכיל רכיבים ברמה גבוהה במיוחד, כמו קבלי SLIT FOIL, חיוט פנימי של DNM ועוד. איכות הבניה היא יוצאת מהכלל, השנאי הוא טורואידלי עם ספציפיקציות גבוהות, מסלול הסיגנל קצר במיוחד, ונעשה שימוש מינימליסטי בכרטיס מודפס קטן מאוד - הרבה מהחיווט נעשה ידנית
בחוטי SOLID CORE.

"Sonically hey have it all - dynamics, vivid tonal color and rhythm which can almost get the dead grooving" (HI FI WORLD, UK)

"Sound quality that is exceptionally good for the money", "A budget audiophile dream" (HI FI CHOICE, UK)CRIMSON - CS630D

זוג מונו - בלוקים טרנזיסטוריים של 2X100 וואט. צליל טבעי, מפורט ומהיר, ללא המתכתיות האופיינית לרוב המגברים הטרנזיסטוריים. המימדים הקטנים של ה - CS620D תורמים הן לחסכון בעלויות, הן ליצירת מסלול סיגנל קצר במיוחד והן למינימיזציה של השפעת ויברציות ואפקטים מיקרופוניים על הצליל.

ה - CS630D מכיל רכיבים ברמה גבוהה במיוחד, כמו קבלי SLIT FOIL, חיוט פנימי של DNM ועוד. איכות הבניה היא יוצאת מהכלל, השנאי הוא טורואידלי עם ספציפיקציות גבוהות, מסלול הסיגנל קצר במיוחד, ונעשה שימוש מינימליסטי בכרטיס מודפס קטן מאוד - הרבה מהחיווט נעשה ידנית בחוטי SOLID CORE.

"Judged strickly on sound,this combination certainly cuts it ….recommended" (HI FI CHOICE, UK)

"At best, they are sensational", "Something of an audiophile bargain" (HI FI WORLD, UK)

"The Crimson amps showed more character and life", "Crisp smack of clean power", "Subtle detailing that showed insight …" (HI FI CHOICE,UK)CRIMSON - CS640D

זוג מונו - בלוקים טרנזיסטוריים של 2X200 וואט. צליל טבעי, מפורט ומהיר, ללא המתכתיות האופיינית לרוב המגברים הטרנזיסטוריים. המימדים הקטנים של ה - CS620D תורמים הן לחסכון בעלויות, הן ליצירת מסלול סיגנל קצר במיוחד והן למינימיזציה של השפעת ויברציות ואפקטים מיקרופוניים על הצליל.

ה - CS640DD מכיל רכיבים ברמה גבוהה במיוחד, כמו קבלי SLIT FOIL, חיוט פנימי של DNM ועוד. איכות הבניה היא יוצאת מהכלל, עם זוג שנאים טורואידליים בכל מונובלוק (!), מסלול הסיגנל קצר במיוחד, ונעשה שימוש מינימליסטי בכרטיס מודפס קטן מאוד - הרבה מהחיווט נעשה ידנית בחוטי SOLID CORE.

'A very attractive proposition and something of a bargain", "The 640s are great sounding amplifiers" (HI FI +, UK)CARY - CAD 308SA

מגבר זה אינו נמכר יותר,
ניתן להשיגו לעיתים כיד שניה.

מגבר הספק היברי, עם הגברת מתח מנורתית ומגבר הספק טרנזיסטורי בי - פולרי. פתרון אידיאלי למי שאינו יכול להשתמש במגברי מנורות (מסיבות מקום, נוחות, רמקולים בעייתיים וכ"ו) אך עדיין מעוניין בחלק גדול מיתרונותיהם הסונריים.CARY - ROCKET 88R

מגבר זה אינו נמכר יותר,
ניתן להשיגו לעיתים כיד שניה.

מגברהספק מנורתי בתכנון יחודי עם 60 וואט באולטרא לינאר (למצבים בהם דרוש יותר כח) ו - 30 וואט בטריוד (למצבים ומוזיקה בהם דרושים יותר עידון וטבעיות). ניתן לעבור בקלות בין מצבים אלה על ידי מתג חיצוני.

ה - ROCKET 88 עובד ללא בעיה עם סוגי מנורות רבים - 6550, EL34, KT-90, KT-88 ועוד, לפי הטעם האישי של המשתמש.
ה - ROCKET 88 בנוי בצורה יוצאת מהכלל - חיווט ידני POINT - TO - POINT (ללא מעגל מודפס), רכיבים מעולים, טרנספורמרים גדולים באיכות הגבוהה ביותר
(עם יציקת שעווה לשיכוך ויברציות),
ZERO FEEDBACKCAR , ועוד.

"The Rocket 88 can propel me to the musical bliss", "High value" (THE ABSOLUTE SOUND, USA)

"We immensely enjoyed the punch, musical dynamics and vividness of the Rocket 88", "AN IAR BEST BUY", (INTERNATIONAL AUDIO REVIEW, USA)AUDIO ANALOGUE - CORELLI

מגבר זה אינו נמכר יותר,
ניתן להשיגו לעיתים כיד שניה.

מגבר הספק טרנזיסטורי איכותי, עם צליל מפורט ומהיר, ושליטה מצוינת על הרמקול. 60 וואט לערוץ, DUAL MONO ואיכות בניה בלתי רגילה.דף הבית | מה חדש | נציגויות | כדאי לדעת | השירות שלנו | אודותינו | יצירת קשר הצטרפו אלינו בפייסבוק
ציוד יד שנייה | ציוד עזר | רמקולים | מגברים | נגנים | פטיפונים | אוזניות | כבלים
מפת האתר | הצטרפו לרשימות הדיוור | שלחו לחבר | ע"י סמיוטיקה - ספרים