» פטיפונים - מבוא
» פטיפונים של PROJECT
»פטיפונים של NOTTINGHAM
» פטיפונים של DA VINCI
» מגברי פונו PROJECT - EAR
» מגברי פונו של GRAHAM
» מגברי פונו של ASR
» ראשים, ראשי פטיפונים
» זרועות פטיפונים
» כבלים לפטיפון
» פטיפונים - ציוד עזר
» מכונות ניקוי תקליטים
» BRIGHT STAR AUDIO
» GRAND PRIX AUDIO
» ISOL 8
» ROOMTUNE PRODUCTS
» PS AUDIO
» TACT AUDIO RCS
» POLYCRYSTAL
» CAMBRE PRODUCTS
» SHAKTI INNOVATIONS
» XINDAK MAINS FILTERS
» BRIGHT STAR ISONODES
» ACOUSTIC REVIVE
» EAT: EURO AUDIO TEAM
» SOLIDSTEEL
» רמקולים, סטריאו ורמקולים
» באס ברמקולים
» רמקולים מדפיים
» רמקולים - מוניטורים
» רמקולים רצפתיים
» רמקולים של HANSEN
» קולנוע ביתי-סנטרים
» קולנוע ביתי-אחוריים
» סאבוופרים
» סאטליטים
» בחירת הגברה
» מגברים משולבים
» קדם מגברים
» מגברי הספק
» מגברי קולנוע ביתי
» מגברי מנורות של Rogue
» Trilogy מגברים היברידיים
» Line Magnetic מגברים
» Advance Acoustic מגברים
» Avm הגברה מתקדמת
» darTZeel הגברת High End
» מגברי מיני וציוד נוסף
» מגברי סטריאו זעירים
» בחירת המקור - SOURCE
» נגני AUDIO ANALOGUE
» נגני CARY AUDIO
» CARY DVD6 PLAYER
» נגני XINDAK
» נגני EAR
» נגני ADVANCE ACOUSTIC
» נגני AUDIO BLOCK
» PROJECT איכותי וקומפקטי
» ממירים דיגיטליים
» הממירים של HRT
» האוזניות של GRADO
» סדרת ה - GS
» סדרת ה - PRESTIGE
» סדרת ה - REFERENCE
» האוזניות של NUFORCE
» מגברי אוזניות
» מבוא לכבלים
» הכבלים של XLO
» סדרת XLO-VDO
» סדרת XLO-PRO
» סדרת XLO-ULTRA
» סדרת XLO-REFERENCE 2
» סדרת XLO-SIGNATURE 2
» סדרת XLO-UNLIMITED
» סדרת XLO-LIMITED
» כבלים של ULTRALINK
» כבלים של ABBEY ROAD
» כבלים של XINDAK
» כבלים של NEOTECH
» כבלים של JORMA
הצטרפו אלינו בפייסבוק
» רמקולים - יד שנייה
» מגברי סטריאו - יד שנייה
» נגני CD - יד שנייה
» פטיפונים - יד שנייה
» כבלים - יד שנייה

פטיפונים של NOTTINGHAM

הפטיפונים של חברת Nottingham, המוצגים בעמוד זה הם הפופולריים ביותר מבין דגמי החברה ונמצאים בדרך כלל בתצוגה. נשמח לענות לכל שאלה אודות הדגמים הנוספים של חברה זו.

NOTTINGHAM INTERSPACE JR

הפטיפון החדש של טום פלטשר, מהווה שילוב מושלם של פשטות, בניה נכונה והבנה של המדיום האנאלוגי. ללא גימיקים או גימור נוצץ, ה - INTERSPACE בנוי בהסתמך על עקרונות הנדסיים מוצקים, הבנת הפרמטרים המשפיעים על הצליל והשקעה בנקודות החשובות באמת: החומרים הטובים ביותר, ועבודה ברמת דיוק גבוהה. ה - INTERSPACE JR. כולל פלטה כבדה במיוחד, ציר מושקע עם TOLERANCE גבוה, זרוע קרבון איכותית, מנוע נפרד ועוד.NOTTINGHAM ANALOGUE - HORIZON

פטיפון ה - ENTRY LEVEL של NOTTINGHAM הוא פטיפון HIGH END אמיתי ללא שום פשרה. זהו תוצר של עשרות שנות תכנון ובניית פטיפונים והבנה מעמיקה של המשתנים הגורמים לפטיפון להשמע "נכון". פלטה כבדה לתנע סיבובי גבוה , בנייה מושקעת, TOLERANCE הדוק של כל הרכיבים, מבנה יחודי ומינימליסטי עם שימוש בחומרים ייחודיים למניעת ויברציות.

הצליל של NOTTINGHAM הוא טבעי לחלוטין וללא שום דגש על שום חלק במעטפת הביצועים. הטונליות, הדינמיות, הפירוט, קצוות הספקטרום וכ"ו - כולם מועברים בצורה הקרובה לשלמות .

ניתן להשיג גם בגירסת SE, עם זרוע RB250 בהנחה משמעותית, או עם זרועות של NOTTINGHAM. הפטיפון עמיד לחלוטין, חסין תקלות, וישמע מצוין ללא שום כוון מעבר לכוון הראשוני בהתקנה.

"Rich, nuanced sound … mimicked the sound of multi-thousand-dollar-rigs", "Delievered the touch and feel and delicacy that most of the others, good as they are, only hint at" (STEREOPHILE, US)NOTTINGHAM ANALOGUE - SPACEDECK

הפטיפון הנמכר ביותר של NOTTINGHAM מיוצר כבר למעלה מעשר שנים תוך שינויים ושיפורים מתמידים. זהו תוצר של עשרות שנות תכנון ובניית פטיפונים והבנה מעמיקה של המשתנים הגורמים לפטיפון להשמע "נכון". במשך שנים אלו זכה וזוכה ה - SPACEDECK לאינסוף תשבוחות ולאלפי לקוחות מרוצים. זהו פטיפון HIGH END אמיתי ללא שום פשרה: פלטה כבדה, בנייה מושקעת, TOLERANCE הדוק של כל הרכיבים, מבנה יחודי ומינימליסטי עם שימוש בחומרים ייחודיים למניעת ויברציות.

הצליל של NOTTINGHAM הוא טבעי לחלוטין וללא שום דגש על שום חלק במעטפת הביצועים. הטונליות, הדינמיות, הפירוט, קצוות הספקטרום וכ"ו - כולם מועברים בצורה הקרובה לשלמות.

ניתן לשדרג את ה - SPACEDECK ע"י הוספת פלטת גרפית עבה, ספק חצוני וכן עם זרועות שונות. הפטיפון עמיד לחלוטין, חסין תקלות, וישמע מצוין ללא שום כוון מעבר לכוון הראשוני בהתקנה.

,"When I consider the SPACEDECK ability to get me in touch with the nuance and flow of the music the bang-for-buck factor make it a bargain", "Dramaticaly nimble, rhythmically engaging and harmonically correct" (THE ABSOLUTE SOUND, USA)

"How does it sound? It sounds like music. BEST BUY", "If more British products were built like this, we would still have a glorious empire", "The SPACEDECK is so good, that a special Best Buy tag is built in its honor" (HI FI CHOICE, UK).NOTTINGHAM ANALOGUE - DAIS

הדגם החדש ביותר של NOTTINGHAM הוא יצירת מופת של מסה כבדה, הנדסה מוקפדת והבנה מעמיקה של המשתנים המשפיעים על בצועי הפטיפונים . זהו פטיפון HIGH END אמיתי, מהטובים בעולם בכל מחיר, ללא שום פשרה, תוצר של עשרות שנות תכנון ובניית פטיפונים והבנה מעמיקה של המשתנים הגורמים לפטיפון להשמע "נכון". פלטה כבדה במיוחד, בנייה מושקעת, TOLERANCE הדוק של כל הרכיבים, מבנה יחודי ומינימליסטי, שימוש בחומרים ייחודיים למניעת ויברציות ספק כח חיצוני ועוד.

הצליל של NOTTINGHAM הוא טבעי לחלוטין וללא שום דגש על שום חלק במעטפת הביצועים. הטונליות, הדינמיות, הפירוט, קצוות הספקטרום וכ"ו - כולם מועברים בצורה הקרובה לשלמות. ניתן לשדרג את ה - SPACEDECK ע"י הוספת פלטת גרפית עבה, ספק חצוני וכן עם זרועות שונות. הפטיפון עמיד לחלוטין, חסין תקלות, וישמע מצוין ללא שום כוון מעבר לכוון הראשוני בהתקנה.דף הבית | מה חדש | נציגויות | כדאי לדעת | השירות שלנו | אודותינו | יצירת קשר הצטרפו אלינו בפייסבוק
ציוד יד שנייה | ציוד עזר | רמקולים | מגברים | נגנים | פטיפונים | אוזניות | כבלים
מפת האתר | הצטרפו לרשימות הדיוור | שלחו לחבר | ע"י סמיוטיקה - ספרים