» רמקולים, סטריאו ורמקולים
» באס ברמקולים
» רמקולים מדפיים
» רמקולים - מוניטורים
»רמקולים רצפתיים
» רמקולים של HANSEN
» קולנוע ביתי-סנטרים
» קולנוע ביתי-אחוריים
» סאבוופרים
» סאטליטים
» BRIGHT STAR AUDIO
» GRAND PRIX AUDIO
» ISOL 8
» ROOMTUNE PRODUCTS
» PS AUDIO
» TACT AUDIO RCS
» POLYCRYSTAL
» CAMBRE PRODUCTS
» SHAKTI INNOVATIONS
» XINDAK MAINS FILTERS
» BRIGHT STAR ISONODES
» ACOUSTIC REVIVE
» EAT: EURO AUDIO TEAM
» SOLIDSTEEL
» בחירת הגברה
» מגברים משולבים
» קדם מגברים
» מגברי הספק
» מגברי קולנוע ביתי
» מגברי מנורות של Rogue
» Trilogy מגברים היברידיים
» Line Magnetic מגברים
» Advance Acoustic מגברים
» Avm הגברה מתקדמת
» darTZeel הגברת High End
» מגברי מיני וציוד נוסף
» מגברי סטריאו זעירים
» בחירת המקור - SOURCE
» נגני AUDIO ANALOGUE
» נגני CARY AUDIO
» CARY DVD6 PLAYER
» נגני XINDAK
» נגני EAR
» נגני ADVANCE ACOUSTIC
» נגני AUDIO BLOCK
» PROJECT איכותי וקומפקטי
» ממירים דיגיטליים
» הממירים של HRT
» פטיפונים - מבוא
» פטיפונים של PROJECT
» פטיפונים של NOTTINGHAM
» פטיפונים של DA VINCI
» מגברי פונו PROJECT - EAR
» מגברי פונו של GRAHAM
» מגברי פונו של ASR
» ראשים, ראשי פטיפונים
» זרועות פטיפונים
» כבלים לפטיפון
» פטיפונים - ציוד עזר
» מכונות ניקוי תקליטים
» האוזניות של GRADO
» סדרת ה - GS
» סדרת ה - PRESTIGE
» סדרת ה - REFERENCE
» האוזניות של NUFORCE
» מגברי אוזניות
» מבוא לכבלים
» הכבלים של XLO
» סדרת XLO-VDO
» סדרת XLO-PRO
» סדרת XLO-ULTRA
» סדרת XLO-REFERENCE 2
» סדרת XLO-SIGNATURE 2
» סדרת XLO-UNLIMITED
» סדרת XLO-LIMITED
» כבלים של ULTRALINK
» כבלים של ABBEY ROAD
» כבלים של XINDAK
» כבלים של NEOTECH
» כבלים של JORMA
הצטרפו אלינו בפייסבוק
» רמקולים - יד שנייה
» מגברי סטריאו - יד שנייה
» נגני CD - יד שנייה
» פטיפונים - יד שנייה
» כבלים - יד שנייה

רמקולים רצפתיים

הרמקולים המופיעים בעמוד זה הם הפופולריים ביותר מבין דגמי החברות אותן אנו מייצגים ונמצאים, בדרך כלל, בתצוגה. נשמח לספק מידע נוסף גם לגבי דגמים נוספים של החברות המיוצגות על ידינו ושאינם מופיעים בעמוד זה.

CONSENSUS AUDIO: LIGHTNING SE

CONSENSUS AUDIO היא אחת מחברות הרמקולים האקזוטיות, הנחשבות והמדוברות בתחום הגבוהה ביותר של ה - HIGH END. המתכנן, המייסד והבעלים של CONSENSUS AUDIO הוא STEFAN FEKETE מתכנן רמקולים עתיר נסיו שתכנן את הרמקולים של LUMEN WHITE ושל חברות HIGH END אחרות..

הרמקולים של CONSENSUS משתמשים בפטנט ייחודי- AIRFLOW DAMPING המאפשר שיכוך ויברציות ללא שימוש בחומרי בליעה וספיגה . התוצאה היא צליל מהיר ומפורט להפליא, באס מדויק ועמוק ועוד.

ברמקולים של CONSENSUS התיבה בנויה משבע שכבות עץ BIRCH איכותי שנבחר בקפידה.

היחידות הן קרמיות מתוצרת ACCUTON, עם אפשרות לטוויטר מיהלום שחור. והרכיבים במפצל התדרים כוללים: נגדי METAL OXIDE של MUNDORF, סלילים המיוצרים במיוחד לרמקולים מ - OXYGEN FREE COPPER FOIL , וחיווט הפנימי שפותח עם האוניברסיטה הטכנית (ה"טכניון") של וינה. המחברים הם מהסידרה הגבוהה ביותר של WBT ומצופים פלטיניום.

ה - LIGHTNING SE משלב רזולוציה מדהימה, נקיון ושקיפות, עם באס מצוין צליל טבעי ודינמיות שקשה להתחרות בה. רמקול זה מתאים לחדרים בינוניים ומעלה, ועובד מצוין עם כל מגבר איכותי - החל ממגברי מנורות של 30 וואט וכלה במגברים טרנזיסטורים של מאות וואטים.


DeVORE FIDELITY GIBBON 9 (The Nines)

ה"אח הגדול" של ה – GIBBON 8 SUPER. תוכנן כדי לשמור על הפירוט והמהירות של ה – 8 SUPER בתוספת באס המגיע לתדירות 29 הרץ. לשם כך הוספה יחידת באס בתצורת 2.5 WAY ובתדר חיתוך נמוך, יחידה הזהה ליחידת המיד המעולה של ה – 8 SUPER.

התיבה עברה גם היא שידרוג משמעותי, והיא "מתה" לחלוטין. ברמקול נעשה שימוש רב בחומרים מרוכבים יצוקים לשיכוך ומניעת ויברציות מפצל התדרים הוא פיתוח ייעודי וכולל רכיבים איכותיים וחיווט כסף.

התוצאה היא רמקול שקוף ומפורט בצורה מדהימה, עם באס עמוק ומדויק ועם "משקל" נכון של כל תחום התדרים.

ה – GIBBON 9 נקנו כרפרנס האישי על ידי שלושת הכתבים הבכירים של מגזין האינטרנט 6 MOONS.

"At the risk of sounding pretentious with such a lead-out, John DeVore isn't getting this pair back." ". With the Nines, you can't be sure how John DeVore pulled it off. He's not telling about his all-silver crossover.. The Nines tell the truth It's how they manage where things get nearly a bit too fantastic to be completely true. John DeVore deserves a round of applause" (SRAJAN EBAEN, EDITOR, 6 MOONS, USA)

"These were the most outstanding pair of speakers I had ever heard at home. I am not letting go of these boxes" (Jazz Times, USA)


"The Nines' smooth treble is seamlessly tied to a flat-sounding midrange and tight, deep bass. No one frequency holds sway, the speaker, again, is exceptionally coherent. …, as natural as you would desire in the perfect studio monitor. Wanna hear your favorite vocalist or instrumentalist revealed as they were in the studio or live performance? This is the speaker to achieve your goals". (.KEN MICALEFF, 6 MOONS, USA)

"A superior grip on the music, an ability to realy focus my attention into that magical space between the speakersso that music is all that exists – an ultimate respect for the music." (STEREO MOJO, USA)

"The Nines greatest strength was their multitude of strengths. …more open and less colored, with a significantly greater degree of spatial performance. ..more drama and sheer humanity …They delighted me as much this morning as 3 months ago." (STEREOPHILE, USA)

"ג'ון דבור הצליח להעביר את מה שהוא רצה באופן מובהק וברור. הצליל הטבעי, המהיר והאוורירי ביותר שניתן למצוא ברמקולים. הפרטים שבוקעים ממנו פשוט מרשימים ומפתיעים. יש לי הרגשה שפשוט לא ניתן "לינוק" מהדיסק יותר ממה שהרמקול הזה מסוגל לחשוף, או בדרך זהירה יותר אגיד שעד עכשיו לא נתקלתי ברמקול שחושף את ההקלטה כפי שהוא חושף. זהירות חברים! הוא לא סלחן, הוא לא צובע את השחור בלבן ולא עושה קסמים, מה שמוקלט זה מה שיצא. בלי צבע, בלי פוזה. לא במראה ולא בצליל." (DTOWN, ISRAEL)


ADVANCE ACOUSTIC - EL210

רמקול רצפתי מסידרת ELYSEE של חברת ADVANCE ACOUSTIC., הכולל את הפיתוחים הבאים:

  1. יחידות הרמקולים (טוויטר מיד, וופר) פותחו במשך השנתיים האחרונות על ידי מהנדסי ADVANCE ACOUSTIC והן מיוצרות באופן בלעדי עבורה.
  2. לתיבת הרמקול פרופיל ייחודי ללא שום משטח מקביל, כדי למנוע רזוננסים וגלים עומדים.
  3. יישום שיטת ה - BSW שפותחה על ידי ADVANCE ACOUSTIC, למניעת התאבכות בונה בתחום התדר הנמוך בתוך התיבה.
  4. מעמד ייחודי המאפשר
    DE – COUPLING כפול של תיבת הרמקול מהרצפה.
  5. יחידת באס צידית המאפשרת תיבה עם חזית צרה למניעת דיפרקציה.
  6. עיצוב מרשים עם גימור לקה שחור או CHERRY.
  7. איכות בניה יוצאת מהכלל עם תיבה בעלות דפנות עבות וחיזוקים מאסיביים.

רמקולים רצפתיים של סידרת ELYSEE נבחרו על ידי המגזין PRESTIGE AUDIO VIDEO כרמקולי הרפרנס שלו. המגזין רכש זוג רמקולים כדי שישמש נקודת ההשוואה של כתבי העיתון, והם גם זכו בתואר היקרתי "MELLIOR ACHAT" במגזין HAUTE FIDELITE.


TRIANGLE - QUARTET

רמקול רצפתי 3 - WAY מסדרת GENESE החדשה של TRIANGLE.

ל - QUARTET תיבה במבנה ייחודי עם קירות שאינם מקבילים למניעת רזוננסים וגלים עומדים. היחידות של הרמקול בנויות בטכנולוגיה שפותחה עבור "ספינת הדגל" של החברה, רמקולי סדרת ה - MAGALLAN.

הצליל של ה - QUARTET הוא דינמי מאוד, מפורט, ריתמי ועם באס עמוק ומדויק.

Sensibilite (dB/2,83 V/m): 92
Bande passante (+- 3 dBHz-KHz): 35-20
Puissance admissible (W): 120
Puissance crete repetitive(W): 240
Impedance nominale (Ohms): 8
Impedance minimale (Ohms): 3.2
Frequence de coupure grave (Hz): 250Hz / 12dB/Oct
Frequence de coupure aigue (Hz): 2300Hz / 24dB/Oct

Elegant sound reproduction …very beautiful stereo image ….firm and live bass registers ….quality of construction and finish. (HI FI VIDEO, FRANCE)

"BEST OF2008" PRIZE
(HI FI VIDEO, FRANCE)


JEAN MARIE REYNAUD - CANTABILE SIGNATURE

הצליל של ה - CANTABILE ניחן במוזיקליות ייחודית, תחושת טבעיות ו - "correctness" שאינה באה על חשבון פירוט ודינמיות. תוצאה זו אינה מקרית, Jean Marie Reynaud עצמו הוא אוהב מוזיקה מושבע ה"חורש" את אולמי הקונצרטים של אירופה ומקדיש חלק ניכר מזמנו להאזנה למוזיקה חיה, והרמקולים שלו מביעים את הבנתו במוזיקה ובמה שגורם לה להשמע "נכון" דרך הרמקולים.

JMR היא אחת החברות הגדולות והמובילות בשוק הצרפתי והצליל שלה הוא פחות "צרפתי" ויותר "אירופאי" - סינטזה של המיטב מתוך ה"צליל" האנגלי, הצרפתי והאיטלקי.

ה - CANTABILE בנויים בתצורה ייחודית -,Trianguler Transmission Line עם תיבה ברמה גבוהה במיוחד, פרופיל פנימי מורכב, Cross - over מתוחכם, ויחידות שנבנות על פי ספסיפיקציות ייחודיו. הבניה של ה - CANTABILE יוצאת דופן: הן באיכות הכללית ובגימור, הן בהשקעה ובהקפדה על פרטים, והן בטכנולוגיה וביישום שלה.JEAN MARIE REYNAUD - EMERAUD

הצליל של ה - EMERAUD ניחן במוזיקליות ייחודית, תחושת טבעיות ו - "correctness" שאינה באה על חשבון פירוט ודינמיות. תוצאה זו אינה מקרית:, Jean Marie Reynaud עצמו הוא אוהב מוזיקה מושבע ה"חורש" את אולמי הקונצרטים של אירופה ומקדיש חלק ניכר מזמנו להאזנה למוזיקה חיה., והרמקולים שלו מביעים את הבנתו במוזיקה ובמה שגורם לה להשמע "נכון" דרך הרמקולים.

JMR היא אחת החברות הגדולות והמובילות בשוק הצרפתי והצליל שלה הוא פחות "צרפתי" ויותר "אירופאי" - סינטזה של המיטב מתוך ה"צליל" האנגלי, הצרפתי והאיטלקי.

ה - EMERAUD בנויים בתצורה ייחודית -,Trianguler Transmission Line עם תיבה ברמה גבוהה במיוחד, פרופיל פנימי מורכב, Cross - over מתוחכם, ויחידות שנבנות על פי ספסיפיקציות ייחודיו. הבניה של ה - EMERAUD יוצאת דופן: הן באיכות הכללית ובגימור, הן בהשקעה ובהקפדה על פרטים, והן בטכנולוגיה וביישום שלה.DeVORE FIDELITY Silverback Reference

אנו גאים להציג בישראל את DEVORE FIDELITY SILVERBACK הנחשב כאחד הרמקולים הטובים ביותר בעולם.

בכל התחומים החשובים למאזין, החל בדינמיות, המשך בפירוט, בטבעיות המדהימה ובכל פרמטר אודיופילי ומוזיקלי שניתן להעלות על הדעת, ה - SILVERBACK טוב יותר מכל רמקול אחר ששמענו.

ה - SILVERBACK אינו זול, מחירו בחו"ל מעל 16000$. אבל יחסית לתחרות, זהו ממש מחיר מציאה.

לדוגמא, במגזין האודיו STEREOPHILE הושווה ה - SILVERBACK לרמקול - AUDIO PHISYCS CALDERA שמחירו גבוה בהרבה, 40,000$. ה - SILVERBACK נמצא עדיף עליו בכל תחום ולדברי הכתב "שווה כפליים ממנו". באותה כתבה הושווה ה - SILVERBACK לרמקול ידוע נוסף, ה - - WILSON MAXX2 שמחירו 45,000$. ה - SILVERBACK נמצא כטוב ממנו כמעט בכל תחום ובשורה ארוכה של פרמטרים. הכתב, שהוא בעלים של ה - WILSON הנ"ל הודה, שאם היה שומע את ה - SILVERBACK לפני הקנייה, הוא היה הבחירה שלו.

בכתבה של MOONS SIX נבחר ה SILVERBACK - על ידי העורך כרמקול הדינמי הטוב ביותר ששמע מעולם. ה - SILVERBACK הושווה עם רמקול ידוע נוסף, WILSON WATT \ PUPIES 7 שמחירו מעל 20,000 $ ונמצא טוב יותר ממנו בכל הפרמטרים החשובים.

ה - SILVERBACK מחביא מתחת לעיצוב המאופק שלו טכנולוגיה ייחודית. היחידות מיוצרות במיוחד עבורו, התיבה כוללת יציקות של חומר סינטטי מפיתוח עצמי בשם D-MASS, מפצל התדרים בנוי בשיטה המהווה פטנט בלעדי ותיבת הרמקול כוללת תאים נפרדים, דפנות בלתי מקבילות ועוד.

ה - SILVERBACK עובד מדהים עם כל הגברה טובה - החל במגברי מנורות של 8 וואט, וכלה במגברים טרנזיסטוריים חזקים.
הוא מודגם בתערוכות עם מגברים מכל הווריאציות והסוגים, ונשמע מדהים עם כל מגבר מצוין.AURUM CANTUS - MELODY M-103

רמקול ריצפתי עם טוויטר ריבון באורך 100 מ"מ ויחידת באס של 7" הבנויה מתערובת סיבי קבלר ו-unwoven carbon fiber. בדגם זה נעשה שימוש בטכנולוגית המוניטורים המפורסמים של AURUM CANTUS בשילוב עם תיבה מסיבית, יציבה וכבדה לתוספת באס ונפח.

על חברת: Aurum Cantus

מהביקורות:

"Natural tonality … superb integration … fine sounding ribbon", "Instruments like a violin are neither smoothed nor aggressive … nothing but a very realistic texture". "Easily one of the best sounding designs that I have ever heard for this kind of money, A GIANT KILLER" "WINNER OF A BEST BUY AWARD FOR 2006"
(HI FI AND HOME THEATER BUYING GUIDE 2006, AUSTRALIA)TRIANGLE - ALTEA

הרמקולים הרצפתיים של TRIANGLE ניחנים במה ששום רמקול ריצפתי אחר אינו מסוגל לעשות - צליל מפורט, פתוח ואוורירי, ברמה של מוניטור איכותי במיוחד וללא שום פשרות. זאת בתוספת לבאס ודינאמיות, המאפיינים רמקול ריצפתי איכותי, וללא שום "צבע" (קולורציה"), עמימות או ערפול המאפיינים את רוב הרמקולים הריצפתיים.

ה-ALTEA הוא דגם THREE-WAYעם טוויטר השופר המהפכני של TRIANGLE, שפותח לדגמי פרויקט ה-MAGELLAN, סידרת ה-COST-NO-OBJECT של החברה.

גם יחידות המיד והבאס פותחו תוך שימוש בטכנולוגיה שנוצרה עבור פרויקט ה-MAGELLAN. בהשוואה לדגם ה-HELIADE, ה-ALTEA כולל את המעמד הריצפתי הייחודי של הסדרות היקרות ביותר של TRIANGLE, יחידת וופר משודרגת ותיבה משופרת.

ה-ALTEA מתאפיין בצליל האיכותי של TRIANGLE ומהווה את הקניה הטובה ביותר למחירו. לא בכדי כתב עליו המגזין THE ABSOLUTE SOUND כי הוא נשמע טוב יותר מרמקולים העולים גם כפליים ממנו.

"It posesses the mycrodynamic finesse and low level resolution to capture details of the recording process itself." "…holistic and balanced approach to music." " Sound as if they should cost twice as much." (THE ABSOLUTE SOUND, USA)"These Triangles reward you with such a lively , dynamic soundthat you'll forget about everything else and concentrate enjoying the music", " …a great buy", " 5 STARS". (WHAT HI FI , UK)

" … holistic and balanced approach …connecting the listeners with the music …", "…prodigious strength in the lower mids and upper bass.", " These speakers join a very short list of contenders that sound as if they should cost double as much."
(THE ABSOLUTE SOUND, USA)DeVORE FIDELITY GIBBON SUPER 8

"DeVORE FIDELITY GIBBON SUPER 8" הוא רמקול רצפתי במימדים צנועים ובביצועים מדהימים. ה - GIBBON SUPER 8 כולל יחידות המיוצרות על פי הספסיפיקציות של DEVORE FIDELITY במיוחד עבורו, ובנוי באופן מוקפד במיוחד: תיבה מעולה, חיווט פנימי איכותי, ספייקים מסיביים, מחברים מנחושת טהורה, וכ"ו.

ה - GIBON SUPER 8 , עם הגברה טובה, מאפשר לשמוע בפעם הראשונה, פרטים שטרם שמעתם בהקלטות שחשבתם שאתם מכירים - חוויה יוצאת דופן. הרמקול קל מאוד להפעלה: , וואטים בודדים של מגבר מנורות SE טוב יספקו אותם בהחלט: החברה מדגימה בתערוכות הן עם מגברי מנורות חלשים והן עם מגברים טרנזיסטוריים High Current של מאות וואטים.

The Super 8s offer amazing transparency, solid bass and an overall truthfulness to the recorded event that made this former drummer plop down his cold hard $$$.
(SIX MOONS, USA)

Product of the Year List, 2005 (SIX MOONS, USA)

"John DeVore's new gibbon SUPER 8 loudspeakers ($4,000/pair), driven by Shindo Electronics, made some of the best music I heard at CES regardless of price." (STEREOPHILE, USA)

"What I heard in the next few minutes changed my music listening patterns forever. These 2-way boxes were the most amazing loudspeakers I had heard in many years. They had the smoothness and detail of legendary Quad electrostatics ." (MSNBC online).

"John DeVores' new gibbon Super 8 loudspeakers …made some of the best music I heard at CES regardless of price." (STEREOPHILE, USA)

"The diminutive DeVore Gibbon Super 8 … was one of the most palpable and engaging systems I heard this year. For the first few minutes I sat in front of this engaging system from DeVore my jaw was on the floor. " (POSITIVE FEEDBACK, USA)


"הכנסתי את ה CD הראשון: הרכב אקוסטי Chick Corea, לחיצה על כפתור ה- PLAY נבהלתי ...... איזו במה יש לננס הזה פשוט לא להאמין... " "גם כאן הרמקול הצליח לגרום לי אושר וליהנות (לא רציתי להוציא את התקליט ותכננתי לבקש מפתח שאוכל להשאר כל הלילה)."

"לאורך האזנה הרגשתי שהרמקול "מנגן מוסיקה" - דבר שקשה מאוד להגיד על רמקולים רבים ששמעתי שבד"כ סבלו מחוסרים בתחום התדרים הנמוך או כאלה שסבלו מתחום הגבוה. במידה ואתה בתהליכי רכישת רמקול עליך ליצור קשר עם היבואן. זה רמקול שלא כדאי לפספס ולא כדאי להחליט לפני ששומעים אותו."

HOMETHEATER.COM, ISRAEL


DeVORE FIDELITY GIBBON 8

הגירסה ה"רגילה" של ה - DEVORE GIBBON 8 SUPER הידוע. המבנה של התיבה והרכיבים זהים כמעט לחלוטין, וההבדל העיקרי הוא ביחידת הטוויטר הפשוטה יותר. ל - GIBBON 8 איכות צליל גבוהה ביותר, והוא זכה בביקורות מצוינות ושבחים רבים מכתבים ולקוחות בכל העולם.

"What I heard in the next few minutes changed my listening patterns forever. These 2- way speakers were the most amazing speakers I have heard in many years. They had the smoothness and details of the legendary Quad electrostatics. Its actually quite hard to describe just how good these speakers sound. They are clean, articulate, smooth, warm and transparent all at the same time. I am constantly amazed just how convincing they are at making reproducrd music sound real… I bought the review speakers, there was never any doubt …." (MSNBC, USA)

"….does it better then any speaker that I have had come through my house - or encountered at trade shows or dealer show rooms over say the last8-10 years" "Blue Moon Award" (6MOONS.COM, USA)SYSTEM AUDIO - SA1530

רמקול ריצפתי הנראה מצוין ונשמע מצוין. ה - SA1530 מפגין עיצוב דני מודרני, עם חזית צרה, גימור עץ אמיתי בשילוב עם צבע אפור בבסיס הרמקול, ומימדים קלאסיים התורמים לא רק למראה החיצוני כי אם גם לתכונות האקוסטיות.
" Small Speaker big sound ".

המבנה היציב במיוחד והטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ל - SA1530 להפיק צליל נקי מאוד, טבעי מאוד, וללא "צבע" (קולורציה") המאפיינת רמקולים ריצפתים רבים - ואם זאת להפיק גם באס בעוצמה ואיכות שאינם מביישים רמקולים גדולים בהרבה ממנו.SYSTEM AUDIO - SA1730

רמקול ריצפתי הנראה מצוין ונשמע מצוין. ה - SA1730 מפגין עיצוב דני מודרני, עם חזית צרה, גימור עץ אמיתי בשילוב עם צבע אפור בבסיס הרמקול ובפאנל הקדמי שלו, ומימדים קלאסיים התורמים לא רק למראה החיצוני כי אם גם לתכונות האקוסטיות.

המבנה היציב במיוחד והטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ל - SA1730 להפיק צליל נקי מאוד, טבעי מאוד, וללא "צבע" (קולורציה") המאפיינת רמקולים ריצפתים רבים - ועם זאת להפיק גם באס בעוצמה ואיכות שאינם מביישים רמקולים גדולים בהרבה ממנו.
" Small Speaker big sound ".

ה - SA1730 דומה מבחינה חיצונית ל - SA1530 , אך יש לו יחידות משופרות ברמה הגבוהה ביותר, שפותחו עבורו במשך יותר משנתיים של מו"פ. ה - SA1730 הוא רמקול מפתיע, עם פירוט, דינמיות ובאס שמקובל לשייך רק לרמקולים היקרים ממנו וגדולים ממנו בהרבה.SYSTEM AUDIO - SA1750

רמקול ריצפתי הנראה מצוין ונשמע מצוין. ה - SA1750 מפגין עיצוב דני מודרני, עם חזית צרה, גימור עץ אמיתי בשילוב עם צבע אפור בבסיס הרמקול ובפאנל הקדמי שלו , ומימדים קלאסיים התורמים לא רק למראה החיצוני כי אם גם לתכונות האקוסטיות.

המבנה היציב במיוחד והטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ל - SA1750 להפיק צליל נקי מאוד, טבעי מאוד, וללא "צבע" (קולורציה") המאפיינת רמקולים ריצפתים רבים - ועם זאת להפיק גם באס בעוצמה ואיכות שאינם מביישים רמקולים גדולים בהרבה ממנו.
" Small Speaker big sound ".

ה - SA1750 כולל ארבע יחידות מיד באס בקונפיגורציה של 2 ½ Way , ויחידות אלה הן ברמה הגבוהה ביותר, שפותחו עבורו במשך יותר משנתיים של מו"פ. ה - SA1750 הוא רמקול מפתיע, עם פירוט, דינאמיות מעולים ועם באס אדיר, היכול לרדת נמוך מאוד, בעוצמה גבוהה, ובאופן נקי וללא קולורציה כל שהיא.דגמים רצפתיים נוספים של חברת SYSTEM AUDIO ניתן למצוא באתר החברה

TRIANGLE - HELIADE

הרמקולים הרצפתים של TRIANGLE ניחנים במה ששום רמקול ריצפתי אחר אינו מסוגל לעשות - צליל מפורט, פתוח ואורירי ברמה של מוניטור איכותי במיוחד וללא שום פשרות. זאת בתוספת לבאס ודינאמיות המאפיינים רמקול ריצפתי איכותי, וללא שום "צבע" ("קולורציה"), עמימות או ערפול המאפיינים את רוב הרמקולים הריצפתים.

ה - HELIADE הוא דגם 3 WAY עם טוויטר השופר המהפכני של TRIANGLE שפותח לדגמי פרויקט ה - MAGELLAN, סידרת ה - COST-NO-OBJECT של החברה.

גם יחידות המיד והבאס פותחו תוך שימוש בטכנולוגיה שנוצרה עבור פרויקט ה - MAGELLAN .
ה - HELIADE יצא לשוק בסתיו 2004 ומתאפיין בצליל האיכותי של TRIANGLE ללא שום פשרות, אך תוך קביעת רף מחיר נמוך במיוחד לרמקול ריצפתי באיכות כה גבוהה.TRIANGLE - ANTAL

הרמקולים הרצפתיים של TRIANGLE ניחנים במה ששום רמקול ריצפתי אחר אינו מסוגל לעשות - צליל מפורט, פתוח ואורירי ברמה של מוניטור איכותי במיוחד וללא שום פשרות. זאת בתוספת לבאס ודינאמיות המאפיינים רמקול ריצפתי איכותי, וללא שום "צבע" ("קולורציה"), עמימות או ערפול המאפיינים את רוב הרמקולים הריצפתיים.

ה - ANTAL הוא דגם 3 WAY עם 4 יחידות, וטוויטר השופר המהפכני המותקן בו פותח על ידי TRIANGLE לדגמי פרויקט ה - MAGELLAN , סידרת ה - COST NO OBJECT של החברה. גם יחידות המיד והבאס פותחו בהשראת הטכנולוגיה שנוצרה עבור פרויקט ה - MAGELLAN וכמותן גם המעמד הריצפתי הייחודי של הרמקול, המאפשר צימוד אופטימלי לריצפה לשם העברת ויברציות יעילה.

"My top recommendationun a full range speaker for at or anywhere near the price", "I bought the pair", "It's a favourite of reviewers"
(Stereophile, USA)

"This is a fine sounding speaker"
(HI FI NEWS, UK)


"These models (Celius and Antal) are very good news for music lovers …..I am amazed that you can get full range floorstanding speakers of this quality at these prices." (STEREOPHILE, USA)

" If you want your music delievered withpassion and scale, you realy ought to hear a pair", "…maximum musical insight for minimal financial outlay …", " BEST BUY"
(HI FI CHOICE, UK)

" …obviously made for music…", "…breathes even a little more precious life into music", "BEST SOUND AWARD" (HI FI NEWS, UK)TRIANGLE - CELIUS

הרמקולים הרצפתיים של TRIANGLE ניחנים במה ששום רמקול ריצפתי אחר אינו מסוגל לעשות - צליל מפורט, פתוח ואורירי ברמה של מוניטור איכותי במיוחד וללא שום פשרות. זאת בתוספת לבאס ודינמיות המאפיינים רמקול ריצפתי איכותי, וללא שום "צבע" ("קולורציה"), עמימות או עירפול המאפיינים את רוב הרמקולים הריצפתיים.

ה - ANTAL הוא דגם 3 WAY עם 4 יחידות, וטוויטר השופר המהפכני המותקן בו פותח על ידי TRIANGLE לדגמי פרויקט ה - MAGELLAN , סידרת ה - COST NO OBJECT של החברה. גם יחידות המיד והבאס פותחו בהשראת הטכנולוגיה שנוצרה עבור פרויקט ה - MAGELLAN וכמותן גם המעמד הריצפתי הייחודי של הרמקול, המאפשר צימוד אופטימלי לריצפה לשם העברת ויברציות יעילה.

"One of the finest speakers I have heard in 17 years of reviewing and more then 40 years of involvement in Hi Fi", "Class A" (Stereophile, USA)

"The mid was exceptional", "Musically engaging", "Good depth & transparency" ( Hi Fi News, UK)


"These models (Celius and Antal) are very good news for music lovers …..I am amazed that you can get full range floorstanding speakers of this quality at these prices." (STEREOPHILE, USA)

" …superior bass and an improved treble", " …vigour and enthusiasm plus good scale and weight", "BEST BUY" (HI FI CHOICE, UK)דגמים רצפתיים נוספים של חברת TRIANGLE ניתן למצוא באתר החברה

COINCIDENT SPEAKERS - PARTIAL ECLIPSE

רמקול מוזיקלי מאוד המסוגל לערב את המאזין במוזיקה בצורה בלתי רגילה. בנוי בצורה מסיבית ומוקפדת במיוחד, כשתיבת הרמקול כוללת BRACING הן לאורך התיבה והן לרוחבה. מפצל התדרים הוא מסדר ראשון, האימפדנס קל בכל תחום התדירויות ונצילות הרמקול גבוהה. מתאים מאוד גם למגברי מנורות נמוכי הספק.

יחידות הוופר של ה - PARTIAL ECLIPSE ממוקמות בצידי הרמקול, כך ש"משחק" עם המיקום היחסי של הרמקולים זה מול זה מאפשר שליטה מצוינת על התפתחות גלי הבאס בחדר ומניעת בעיות אקוסטיות עקב גלים עומדים.COINCIDENT SPEAKERS - VICTORY

ה - VICRTORY הוא רמקול 3 WAY עם יחידת RIBBON פלנארית כטוויטר. משקלה האפסי מאפשר את העברת התדירויות הגבוהות בצורה צלולה ללא קטימת צורת הגל המקורית. את היחידות הבלתי רגילות והיקרות האלו הצליח מתכנן הרמקול לשלב בצורה מושלמת, כך שהמעבר מתחום הטרבל, למיד ולבאס יהיה בלתי מורגש - הישג ללא תקדים.

ה - VICTORY בנוי בצורה מסיבית ומוקפדת במיוחד, כשתיבת הרמקול כוללת BRACING הן לאורך התיבה והן לרוחבה. מפצל התדרים הוא מסדר ראשון, האימפדנס קל בכל תחום התדירויות ונצילות הרמקול גבוהה. מתאים מאוד גם למגברי מנורות נמוכי הספק - אפילו 3 וואט יפיקו ממנו עוצמה ותחום דינמי מרשים.דגמים רצפתיים נוספים של חברת COINCIDENT SPEAKERS ניתן למצוא באתר החברהדף הבית | מה חדש | נציגויות | כדאי לדעת | השירות שלנו | אודותינו | יצירת קשר הצטרפו אלינו בפייסבוק
ציוד יד שנייה | ציוד עזר | רמקולים | מגברים | נגנים | פטיפונים | אוזניות | כבלים
מפת האתר | הצטרפו לרשימות הדיוור | שלחו לחבר | ע"י סמיוטיקה - ספרים